Title | Country | District | Sport | Information * | Number of participants | |
---|---|---|---|---|---|---|
2003-12-14 | OK Apuoko žiemos taurė | LTU | Liepynė | R Split | 46 | |
2003-11-30 | Vilniaus čemp. markiruotė | LTU | Verkiai | R | 73 | |
2003-11-15 | Vilniaus čemp. naktinis | LTU | Sapieginė | R Split | 25 | |
2003-11-09 | Krintantis lapas | LTU | Verkiai | R Split | 131 | |
2003-10-25 | Triatlonas | LTU | Šiauliai | R Split | 29 | |
2003-10-18 | Lietuvos taurė | LTU | Pabradė | R M Split | 520 | |
2003-10-12 | Vilniaus taurė | LTU | Kalvarijos - Verkiai, Vilnius | R M Split | 164 | |
2003-10-11 | Kauno čemp. vidutinė | LTU | Pakarklės miškas, Vilkija | R M Split | 206 | |
2003-10-05 | OK Karšuvos taurė | LTU | Kalnėnai | R | 36 | |
2003-10-05 | Baltic junior cup | DEN | Elsinore | R | 146 | |
2003-10-04 | Baltic junior cup relay | DEN | Elsinore | R | 100 | |
2003-09-27 | Lietuvos čemp. labai ilga | LTU | Kazokiškių miškas | R M Split | 163 | |
2003-09-27 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas | LTU | Gelgaudiškis | R M | 150 | |
2003-09-20 | Žemaitijos taurė | LTU | Visvainiai | R M | 33 | |
2003-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Buktos miškas, Marijampolės r. | R M | 233 | |
2003-09-13 | Lietuvos čemp. sprintas | LTU | Marių parkas, Mariampolė | R M | 216 | |
2003-09-07 | OK Miško sprintas kval. | LTU | Škilėtai | R M Split | 117 | |
2003-09-07 | OK Miško sprinto finalas | LTU | Škilėtai | R M Split | 114 | |
2003-09-07 | World cup event 1 | POL | Szklarska Poreba | R | 116 | |
2003-09-06 | Klubų taurė | LTU | Elektrėnai | R M | 295 | |
2003-08-31 | Jaunučių jaunimo žaidynės estafetė | LTU | Vilkija | R | 236 | |
2003-08-29 | Jaunučių jaunimo žaidynės | LTU | Pakarklės miškas, Vilkija | R M Split | 310 | |
2003-08-24 | Vilniaus čemp. ilga | LTU | Gailiūnai | R Split | 81 | |
2003-08-23 | CISM relay | LTU | Gudeliai, Vilnius | R M Split | 174 | |
2003-08-20 | CISM individual | LTU | Pabradė, Vilnius | R M Split | 217 | |
2003-08-20 | World military championship. Open race | LTU | Pabradė, Vilnius | R | 172 | |
2003-08-19 | Moksleivių finalai estafetė | LTU | Kazokiškės | R M Split | 275 | |
2003-08-18 | Moksleivių finalai | LTU | Kazokiškės | R M Split | 318 | |
2003-08-17 | Klajūno maratonas | LTU | Rašia | R M | 90 | |
2003-08-09 | WOC relay | SUI | Pfannenstiel, Rapperswil | R | 201 | |
2003-08-08 | WOC middle final | SUI | Bot, Fiena Trin | R | 101 | |
2003-08-08 | WOC middle qualification | SUI | Trin, Rapperswil/Jona | R | 213 | |
2003-08-06 | WOC long final | SUI | Eschenberg - Rossberg | R | 102 | |
2003-08-05 | WOC sprint | SUI | Rapperswil | R | 107 | |
2003-08-04 | WOC long qualification | SUI | Zugerberg, Rapperswil/Jona | R | 203 | |
2003-07-12 | JWOC relay | EST | Rosma | R | 296 | |
2003-07-10 | JWOC classic | EST | Uniküla | R | 295 | |
2003-07-09 | JWOC short final | EST | Küka | R | 290 | |
2003-07-08 | JWOC short qualification | EST | Küka | R | 300 | |
2003-07-04 | Tako supersprintas | LTU | Jurbarkas | R Split | 24 | |
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Jurbarkas | R M Split | 707 | |
2003-06-29 | Vilniaus čemp. ilga | LTU | Tapeliai | R | 107 | |
2003-06-28 | Mindaugo karūnavimo žaidynės | LTU | Vingio parkas | R M | 196 | |
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga | LTU | Ažušilė | R M Split | 297 | |
2003-06-22 | EYOC relay | SVK | Pezinok | R | 252 | |
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | LTU | Girelės miškas, Sariai | R M Split | 295 | |
2003-06-20 | EYOC sprint + long | SVK | Pezinok | R Split | 253 | |
2003-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | LTU | Kačerginė | R M | 127 | |
2003-06-14 | Alytaus čemp. vidutinė | LTU | ? | R | 31 | |
2003-06-08 | Vilniaus estafetė | LTU | Tapeliai | R M | 117 | |
2003-06-07 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | LTU | Vangelonių miškas, Alytaus r. | R M | 161 | |
2003-06-07 | Vilniaus čemp. vidutinė | LTU | Zujūnai | R M Split | 185 | |
2003-06-07 | Mindaugo karūnavimo sporto žaidynės | LTU | Pašešupio parkas | R | 59 | |
2003-06-01 | Sportas visiems | LTU | Palanga, Ošupio miškas | R | 307 | |
2003-05-31 | Klaipėdos taurė | LTU | Vasaros estrada | R Split | 196 | |
2003-05-25 | Baltic championship relay | LAT | Ventspils | R | 282 | |
2003-05-24 | Marijampolės pirmenybės | LTU | ? | R | 70 | |
2003-05-24 | OK Lėvens taurė | LTU | Linartai | R | 148 | |
2003-05-24 | Baltic championship | LAT | Ventspils | R | 395 | |
2003-05-18 | MTBO Būdakalnis | LTU | Ignalina | R | 27 | |
2003-05-17 | Keliautojų pėsčiomis maratonas (30) | LTU | Elniakampis | R | 276 | |
2003-05-17 | KASK taurė | LTU | Alytaus šilas | R M | 245 | |
2003-05-16 | SELL games short + classic | LTU | ? | R | 51 | |
2003-05-10 | Šiaulių čempionatas | LTU | ? | R | 18 | |
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius | R M Split | 573 | |
2003-05-04 | Molėtų estafetė | LTU | Alnė | R M | 105 | |
2003-05-04 | Orbit moksleivių žaidynės | LTU | Dumsiškių miškas, Jonavos r. | R M | 213 | |
2003-05-04 | NOC relay | SWE | Flen | R | 140 | |
2003-05-03 | Apskričių mačas | LTU | Svilonys, Jonavos r. | R M | 240 | |
2003-05-01 | Klaipėdos apskrities pirmenybės | LTU | Kairiai | R | 124 | |
2003-05-01 | NOC sprint + classic + short | SWE | Hosjöbadet, Harpsund, Dunker | R | 254 | |
2003-04-27 | Klajūno taurė | LTU | Rašia | R M | 213 | |
2003-04-26 | Kauno taurė | LTU | Rumšiškių miškas | R M | 248 | |
2003-04-25 | Plungės pirmenybės | LTU | ? | R | 32 | |
2003-04-25 | Šiaulių daugiadienės | LTU | Bubiai | R | 139 | |
2003-04-21 | Javonio taurė | LTU | Užgiriai | R M | 66 | |
2003-04-13 | OK Miško estafetė | LTU | Prienai | R M | 127 | |
2003-04-12 | Kauno čemp. ilga | LTU | Šešuva, Jonavos r. | R M Split | 316 | |
2003-04-10 | Šiaulių parkai | LTU | Dainų parkas | R | 147 | |
2003-04-06 | OK Oriens taurė | LTU | Varnikų miškas, Trakai | R M | 134 | |
2003-04-05 | Kauno estafetė | LTU | Pakumprys | R M | 365 | |
2003-03-30 | Alytaus čempionatas | LTU | Einorai | R M | 234 | |
2003-03-29 | Pavasario žibuoklės | LTU | Šilinės Ąžuolynas | R Split | 99 | |
2003-03-23 | Vilniaus pavasaris | LTU | Karačiūnai | R M | 100 | |
2003-02-23 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Palūšė | R | 27 | |
2003-02-23 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. estafetės | LTU | Palūšė | R | 125 | |
2003-02-23 | OK Perkūno estafetė | LTU | Palūšė | R | 40 | |
2003-02-22 | OK Perkūno taurė | LTU | Palūšė | R | 74 | |
2003-02-22 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. | LTU | Palūšė | R | 145 | |
2003-02-22 | JWOC EYOC relay | RUS | St. Petersburg | R | 118 | |
2003-02-19 | JWOC EYOC classic + short | RUS | St. Petersburg | R | 127 | |
2003-02-02 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Ignalina | R | 166 | |
2003-02-01 | Lietuvos čemp. ilga | LTU | Ignalina | R | 192 | |
2003-01-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | LTU | Ignalina | R | 78 | |
2003-01-17 | EOC relay | ITA | Seiser Alm | R | 105 | |
2003-01-13 | EOC short + sprint + classic | ITA | Seiser Alm | R | 104 | |
2003-01-11 | Aplink Želvos ežerą (13) | LTU | Suginčiai | R | 101 |
* Information: Invitation, Start lists, Results, Maps