×
Naujienos
Varžybos
Masinės
Lygos
LOSF Reitingai
Dalyviai
Klubai
Žemėlapiai
Trasos
Kortelės
WOC istorija
Statistika
Paslaugos
DUK
Parsiuntimai
Nuorodos
BDAR
☰
login
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas
LTU, Prienai, 2016-03-11
Varžybų informacija
Dalyvių skaičius:
368
Statistika
Trasos
Rezultatai
Pagal grupes
M
M12
M15
M19
ME
MVET
V
V12
V15
V19
V60
VE
VS
VVET
Pagal paraiškas
...Rinkitės paraišką...
/ Algis Čižauskas Algis
/ Čižauskaitė Karolina
/ Čižauskienė Sigita
/ Maršalka Aleksandras
/ Maršalkienė Nijolė
/ Varygin Vitalij
/ Vilkė Eglė
/ Vyzaitė Danielė
Alytaus PRC, Alytus / Šašlauskaitė Gražina
Alytus / Gražulevičius Gintaras
Ašminta / Kočanas Karolis
Balbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų r. / Mieliauskas Darius
Bėgantis žmogus, Garliava / Sakalavičius Justinas
Bėgimo klubas, Kaunas / Višinskienė Virginija
Birštonas / Vainauskas Mykolas
Dainava OK, Druskininkai / Stulgys Donatas
Devyni OK, Vilnius / Mikolavičius Gintaras
Eržvilko gimnazija, Jurbarko r. / Ulbikas Valentinas
Ex ėjikų klubas, Birštonas / Vainauskas Arvydas
F.O.C.U.S. running, Vilnius / Lina Gvazdauskaitė
Greitasis kurjeris, Marijampolė / Budrys Raimondas
Jonas maratonas, Vilnius / Poškutė Jovita
Jonava / Brokorienė Olesia
Kambariokai, Molėtai / Kučinskienė Violeta
Kaunas / Aleinikovas Paulius
Kaunas / Aleinikovienė Jūratė
Kaunas / Ankudavičius Matas
Kaunas / Budrevičienė Inga
Kaunas / Budrevičius Mindaugas
Kauno aeroklubas, Biržai / Kasperiunas Dalius
Kauno BMK, Kaunas / Beleckė Agnė
Kauno BMK, Prienai / Juška Jonas
Klajūnas OK, Molėtai / Bertašius Rimvydas
Klajūnas OK, Vilnius / Vasilevičius Simas
Lemora, Kaunas / Laudanskas Marius
Lemora, Vilnius / Jankauskas Rimvydas
Lėtas gazas, Vilnius / Janulevičius Merūnas
Lietuvos kariuomenė, Kaunas / Džiaugys Algirdas
Lukas SK, Šiaulių r. / Lukošaitis Arnas
Maratonas JBK, Jonava / Galvydienė Sonata
Megeis, Vilnius / Andronik Vadim
MPB GV, Rukla / Davicijonas Tadas
Na, pagauk!, Vilnius / Korsakas Emilis
Narsiečiai, Kaunas / Baltrusaitis Vaidotas
Oriens OK, Kaunas / Čečinaitė Lina
Pakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. / Berkmonaitė Ieva
Prienai / Berteška Robertas
Prienai / Marčiulionis Tomas
Prienai / Sadauskaitė Daiva
Prienai / Stravinskas Tomas
Prienai / Stravinskas Vytas
Prienų KKSC, Jiezno gimnazija / Lenkaitytė Karolina
Prienų KKSC, Prienai / Damynaitė Miglė
Prienų r. / Andrijaitis Ignas
Radvi startas, Radviliškis / Kazlauskas Nerijus
RCN, Nemenčinė / Jateiko Tomas
Revuonos pagrindinė m., Prienų KKSC, Prienai / Stravinskas Matas
Revuonos pagrindinė mokykla, Prienai / Kuzmickaitė Gabija
Skriaudžių pagrindinė mokykla, Prienų r. / Vyšniauskas Renatas
Skubėk lėtai, Vilnius / Minkevičiūtė Dovilė
SM Gaja, Kaunas / Dobrovolskaitė Kamilė
Sostinės olimpas, Trakai / Laurinavičius Romualdas
Stakliškės / Bagušinskas Giedrius
Stakliškės / Švedas Tautvydas
Stakliškių gimnazija, Prienai / Bagdanavičius Linas
Stakliškių gimnazija, Stakliškės / Kaminskas Artūras
Šilas OK, Kaunas / Mikuckytė Deimantė
Šilas OK, Prienai / Valatka Andrius
Šilas OK, Prienų KKSC, Prienai / Deltuva Arnas
Šilas OK, SM Gaja, Kaunas / Motiejūnaitė Deimantė
Šilas OK, Vilnius / Jasiūnas Andrius
Širvintos / Besonovas Vladimiras
Šviesos kariai, Vilnius / Buchoveckas Stanislovas
Takas OK, Kaunas / Čaplikas Laimonas
Takas OK, SM Gaja, Kaunas / Liegutė Ugnė
Top team, Kaunas / Dolgovas Andrejus
Totilo, Kaunas / Totilas Vidas
Užuguostis / Burokas Ernestas
Veiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienų r. / Bakevičiūtė Aistė
Vėjas, Birštonas / Ulinskaitė Rugilė
Vėjas, Prienai / Visockienė Vaida
Vilnius / Andronik Ana
Vilnius / Andronik Dominyka
Vilnius / Bružas Marius
Vilnius / Černiauskas Saulius
Vilnius / Jonikas Mantas
Vilnius / Mikolavičiūtė Gintarė
Vilnius / Montvilas Darius
Vilnius / Murauskas Tomas
Vilnius / Šimkus Mindaugas
Žiburio gimnazija, Prienai / Dičkutė Oksana
Rodyti
Pagal trasas
ME MVET V60 VE VVET
M V VS
M12 M15 M19 V12 V15 V19
Atgal į varžybų sąrašą