Registracija baigėsi 2016-09-26 23:59:59.
Numeris | Grupė | Pavardė, Vardas | Klubas, Miestas | Būvis | Pastabos |
---|---|---|---|---|---|
1
| MW | Alt Helge |   | ||
2
| BW | Alt Maria Liis | Vinni vak |   | |
3
| V2M | Ančlauskas Romutis | Lietuviški patiekalai, Kaunas |   | |
4
| CM | Apkievičius Kasparas | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
5
| DM | Ausiannikau Dzmitry | MTT, Mogilev |   | |
6
| BM | Ausmees Aaron | Meie liigume medita, Tartu |   | |
7
| MM | Ausmees Kristo | Meie liigume medita, Tartu |   | |
8
| EM | Babich Vitali | Baltarusija |   | |
9
| IM | Barzdenys Matas | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
10
| BW | Barzdenytė Deimantė | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
11
| BM | Bondarchuk Ivan | Tabasalu triatloniklubi, Harku |   | |
12
| MW | Bondarchuk Jelena | Tabasalu triatloniklubi, Harku |   | |
13
| MM | Bondarchuk Leonid | Tabasalu triatloniklubi, Harku |   | |
14
| DW | Bondarchuk Maria | Tabasalu triatloniklubi, Harku |   | |
15
| BM | Bslshakou Uladzimir | Baltarusija |   | |
16
| DM | Bubnou Yaraslau | MTT, Mogilev |   | |
17
| BW | Bula Beāte | Aquatics, Dobele |   | |
18
| V2M | Buzas Virgilijus |   | ||
19
| IM | Cesevičius Tadas | Darna TK, Panevėžys |   | |
20
| DW | Daņiļeviča Sofija | DTC Jaunība, Daugavpils |   | |
21
| CM | Dapkus Pijus | Darna TK, Panevėžys |   | |
22
| EM | Dolgovas Andrejus | Top team Ultrabike, Kaunas |   | |
23
| EW | Dolgovienė Vida | Top team Ultrabike, Vilnius |   | |
24
| AM | Dūzis Klāvs | Aquatics, Dobele |   | |
25
| CM | Dūzis Kristaps | Aquatics, Dobele |   | |
26
| IM | Duzis Viesturs | Aquatics, Dobele |   | |
27
| BW | Dzene Anna Linda | Salgale |   | |
28
| CW | Eihmane Linda | Aquatics, Dobele |   | |
29
| BM | Freijs Elvins | Aquatics, Dobele |   | |
30
| IM | Gokas Povilas | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
31
| V1M | Gudaitis Valdas |   | ||
32
| IM | Hurchanka Vadzim | MTT, Mogilev |   | |
33
| BM | Janovičs Niks Aksels | Aquatics, Dobele |   | |
34
| AW | Jansone Beate | Aquatics, Dobele |   | |
35
| MW | Juhansoo Erika | Sukl jÕulu, Pärnu |   | |
36
| BW | Juhansoo Martina | Sukl jÕulu, Pärnu |   | |
37
| DM | Kanaporis Dainius | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
38
| EM | Karatsenka Andrei | Baltarusija |   | |
39
| CM | Kasyanau Anton | MTT, Mogilev |   | |
40
| EM | Katsianeu Mikita | Baltarusija |   | |
41
| CW | Kivimets Marianne | Tabasalu triatloniklubi |   | |
42
| DW | Kivimets Merili - Mai | Tabasalu triatloniklubi |   | |
43
| IW | Kočmariova Anastasia | Baltarusija |   | |
44
| CM | Kornijenko Sandis | DTC Jaunība, Daugavpils |   | |
45
| DM | Kroon Ander Markus | Meie liigume medita, Tartu |   | |
46
| V3M | Kübar Enn | Raudmees SK, Pärnu |   | |
47
| BW | Kübar Marta | Raudmees SK, Pärnu |   | |
48
| DW | Kübar Paula | Raudmees SK, Pärnu |   | |
49
| IW | Leitāne Daniela | Aquatics, Dobele |   | |
50
| DM | Lelle Ragnar | Raudmees SK, Pärnu |   | |
51
| DW | Lelle Raileen | Raudmees SK, Pärnu |   | |
52
| EM | Leontiev Andrei | Baltarusija |   | |
53
| DM | Levickis Raimonds | Dobele |   | |
54
| CM | Liepa Artūrs | Carnikavas sporta centrs, Kalngale |   | |
55
| JW | Luksha Tatsiana | Baltarusija |   | |
56
| IW | Lukšytė Karolina | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
57
| CW | Mackevičiūtė Margarita | Darna TK, Panevėžys |   | |
58
| V3M | Markaitis Vaclovas | Skuodas |   | |
59
| MW | Meriloo Kaari | Tabasalu triatloniklubi, Rakvere |   | |
60
| IW | Meriloo Katre | Tabasalu triatloniklubi, Rakvere |   | |
61
| AW | Mõtsnik Kirke | 21cc triatloniklubi, Haabneeme |   | |
62
| MW | Mõtsnik Külli | 21cc triatloniklubi, Haabneeme |   | |
63
| IW | Narkūnaitė Unė | Darna TK, Panevėžys |   | |
64
| IW | Narkūnaitė Viltė | Darna TK, Panevėžys |   | |
65
| DM | Neshun Yahor | Baltarusija |   | |
66
| AM | Orbidāns Jaroslavs | Salgale |   | |
67
| BM | Orbidāns Roberts | Salgale |   | |
68
| DM | Padolski Daniil | MTT, Mogilev |   | |
69
| EM | Pajėda Gediminas | F.O.C.U.S. running, Vilnius |   | |
70
| CW | Paurytė Ugnė | Darna TK, Panevėžys |   | |
71
| CM | Petaško Armands | DTC Jaunība, Daugavpils |   | |
72
| IM | Pīnups Marcis | DTC Jaunība, Daugavpils |   | |
73
| AW | Plytnykaitė Smiltė | Impuls, Nemenčinė |   | |
74
| CM | Prank Ervin Otto | Tartu ujumisklubi, Tartu |   | |
75
| BM | Prank Herbert Hugo | Tartu ujumisklubi, Tartu |   | |
76
| MM | Prank Raivo | Tartu ujumisklubi, Tartu |   | |
77
| DM | Prokopavičius Lukas | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
78
| CM | Proščinko Danila | DTC Jaunība, Daugavpils |   | |
79
| JM | Pumputis Titas | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
80
| IW | Ramanenka Volha | MTT, Mogilev |   | |
81
| CM | Rimkus Kristupas | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
82
| IW | Rimkutė Fausta | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
83
| CW | Rimšaitė Gustė | Vilnis, Kaunas |   | |
84
| V1M | Rokas Valdas | Panevėžys |   | |
85
| EW | Rulkevich Krystsina | Baltarusija |   | |
86
| CW | Savitsch Grete Maria | Tabasalu triatloniklubi, Tabasalu |   | |
87
| EM | Semachka Henadzi | Baltarusija |   | |
88
| IM | Sereika Tadas | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
89
| DW | Serzhanina Polina | Baltarusija |   | |
90
| IM | Shaikou Yahor | MTT, Mogilev |   | |
91
| AW | Siimar Mirtel Madlen | 21cc triatloniklubi, Tallinn |   | |
92
| JW | Siimar Paula Brit | 21cc triatloniklubi, Tallinn |   | |
93
| IW | Siimar Reeli Marta | 21cc triatloniklubi, Tallinn |   | |
94
| V2M | Siimar Sven | 21cc triatloniklubi, Tallinn |   | |
95
| IM | Sikk Johannes | Tartu ujumisklubi, Elva |   | |
96
| IM | Sikorski Tsimatei | Baltarusija |   | |
97
| DW | Siliņa Linda | Aquatics, Dobele |   | |
98
| CW | Sinevich Alina | Minsk |   | |
99
| AM | Sinevich Tsikhan | Minsk |   | |
100
| V3M | Skibarka Raimondas | Dviratai - Daistatus, Akademija |   | |
101
| CM | Sniedze Ričards |   | ||
102
| BW | Sobal Sofya | Baltarusija |   | |
103
| EM | Strazdas Jaunius | Panevėžio TK, Vilniaus |   | |
104
| IM | Suharzevskis Savelijs | DTC Jaunība, Valmiera |   | |
105
| CW | Šniukštaitė Brigita | Darna TK, Panevėžys |   | |
106
| DM | Tamm Johan | Tartu ujumisklubi, Tartu |   | |
107
| DM | Teupko Lev | Baltarusija |   | |
108
| DW | Tomkevičiūtė Evelina | Panevėžio TK, Panevėžys |   | |
109
| IM | Trepp Kaarel | Vinni vak, Rakvere |   | |
110
| V2M | Urbikas Aloyzas | Tauragės BMK, Tauragė |   | |
111
| BW | Värik Hanna Liisa | Tabasalu triatloniklubi |   | |
112
| CW | Velling Sandra | Tabasalu triatloniklubi, Tallinn |   | |
113
| CM | Viherpuu Rihard | TriSmile, Haabneeme |   | |
114
| EM | Vilinauskas Vilmantas | Velo Ghost Veloma, Klaipėda |   | |
115
| CW | Vinciūnaitė Beatričė | Darna TK, Panevėžys |   | |
116
| BM | Vistins Ralfs | Aquatics, Dobele |   | |
117
| EM | Zaleckas Žygimantas | Tauragės BMK, Tauragė |   | |
118
| DM | Zhukaven Aliaksandr | Baltarusija |   |