×
Aktualności
Zawody
Ligi
LOSF Ranking
Uczestnicy
Kluby
Mapy
Kursy
Karty-E
Historia WOC
Statystyka
Usługi
CZP
Pobrania
Linki
BDAR
☰
login
Daugiadienės VILNIUS 2024, LINEŠA taurė
LTU, Vilnius, 2024-05-03
Informacje zawodów
Liczba uczestników:
556
Organizatorzy
Strona www zawodów
Opłaty EUR
Kursy
Miejsce
Miało miejsce w pobliżu
Lista startowa
Wg kategorii
M
M10
M12
M14
M16
M18
M20
M35
M40
M45
M50
M55
M60
M65
M70
M75
M8
M80
MS
OPEN1
OPEN2
V
V10
V12
V14
V16
V18
V20
V35
V40
V45
V50
V55
V60
V65
V70
V75
V8
V80
VS
Wg zgłoszenia
...Wybierz wpis...
Alytaus SRC, Alytus / Tamulionis Vytautas
Andromedos ainiai, Vilnius / Kęstutis Naudžius
Apuokas OK, Vilnius / Rudėnas Darius
Arboro OK, Krekenava / Valantinas Giedrius
Ąžuolas OK, Vilnius / Nakvosas Vidmantas
Berliner TSC / Urs Trösch
Dainava OK, Alytus / Paužas Antanas
Devyni OK, Vilnius / Keinienė Laimutė
Fortūna OK, Vilnius / Januškevičius Regimantas
GEN, Dublin / Mary Healy
Grampian Orienteers, Hlohovec / Michaela Kolistanikova
Horizontai KK, Vilnius / Dainius Rusakevičius
Horizontas SK, Klaipėda / Ričardas Tėvelis
ind, Vilnius / Dovilė Karčiauskaitė
ind. / Robertas S.
Ind., Panevėžys / Darius Repšys
Ind., Vilnius / Kristijonas Sabataitis
individualiai, Kaunas / Bronius Varsackis
Individualiai, Kaunas / Ražaitytė-Saunorienė Gabija
Individualiai, Kaunas / Vytautas Tautkevičius
Individualiai, Krekenava / Jonas Garbaliauskas
individualiai, Trakai
Individualiai, Vilnius / Leokadija Brazauskaitė
individualiai, Vilnius / Oksana Zhuravleva
Individualiai, Vilnius / Reda Velde
Javonis OK, Marijampolė / Ūsas Gintautas
Kauno BMK, Garliava / Donatas Kursevicius
Klajūnas OK, Molėtai / Braškus Laurynas
Kopa OK, Klaipėda / Pilybas Egidijus
KOS BnO Szczecin, Szczecin / Peter Balabanov
Krekenavos gimnazija/OK Arboro / Vytas Dulius
KSO Berestje, Rostock / Artsiom Haroshka
Labirintas OK, Vilnius / Bumelis Vidimantas
Lėvuo OK, Panevėžys / Mikalauskas Robertas
Medeina OK, Kaunas / Vaitiekus Artūras
Neringos SM, Neringa / Černeckytė Milda
O! Klaipėda, Klaipėda / Tėvelis Ričardas
Oriens OK, Panevėžys / Balčiūnas Domantas
Panevėžio sporto centras, Panevėžys / Šalkauskas Algirdas
Perkūnas OK, Vilnius / Ralys Vytautas
Plungės SRC, Plungė / Domarkienė Jolita, Zaleskienė Danutė
Povandeninių šaškių federacija, Kaunas / Tomas Stasiukaitis
Radio-o.lt, Vilnius / Dmitri Mironov
Rudamina OK, Rudamina / Dūda Kostas
S-Sportas SK, Šiauliai / Ambrazas Svajūnas
Sakas OK, Šiauliai / Stonys Daugirdas
Saulė OK, Vilnius / Abramikas Kęstutis
SM Gaja, Kaunas / Aušra Bartkevičienė
SM Gaja, Kaunas / Dambrauskas Algimantas
SM Gaja, Kaunas / Devis Žilovas
SM Gaja, Kaunas / Farmonikaitė
SM Gaja, Kaunas / Irina Misiuniene
SM Gaja, Kaunas / Lina Čečinaitė
Sostinės SC, Vilnius / Eglė Staišiūnienė
SV Mietraching / Dirk Hartmann
Šiaulių JTC, Šiauliai / Beleckaitė Genovaitė
Šilas OK, Prienai / Deltuva Audrius
Takas OK, Kaunas / Žilovas Devis
Takas, Kaunas / Pranas Brūzga
Telšiai OK, Telšiai / Buožys Egidijus
UAB RENTGENAS, Kaunas / Nikolajus Medvedevas
Versmė OK, Plungė / Domarkienė Jolita
Zaria K, Vilnius / Zacharov Igor
Pokazać
Na żywo
Organizator imprezy aktywuje wyniki
Na żywo
15 minut przed rozpoczęciem zawodów
Powrót do listy zawodów